gymnastika je základ všech sportů

Centrum gymnastických sportů na Praze východ pro Vás zahájilo činnost již v roce 2019. Pro účely tréninku všech gymnastických sportů disponujeme plně vybavenou, specializovanou halou. Možnost trénovat pod dohledem certifikovaných trenérů (ale i samostatně) zde mají všechny věkové kategorie. Nabízíme Vám závodně zaměřené kurzy, volnočasové aktivity, ale také možnost pronájmu s využitím veškerého dostupného vybavení.


CO U NÁS MŮŽETE TRÉNOVAT a JAKÉ ODDÍLY LZE NAVŠTĚVOVAT?

Základy gymnastiky pro rodiče a děti

společně s vašimi nejmladšími si zacvičíte, protáhnete se a  příjemně vyplníte Váš volný čas. Určeno pro děti od 1-4 let a jejich dospělý doprovod.

Gymnastická přípravka pro děvčata i kluky

pro pohybově nadané děti od 4 let věku provozujeme gymnastickou školičku. Připravíme děti na následnou docházku do některého z našich oddílů.

Lekce a oddíl parkuru

mladé gymnastické odvětví s množstvím salt, triků a přeskoků. Naučíme zájemce správné a bezpečné provedení  prvků. Rozvíjet se mohou pod vedením trenéra i samostatně.

Závodní a volnočasové oddíly sportovní gymnastiky pro dívky

cvičení pro všestranně nadaná děvčata, u kterého je nutná flexibilita, síla a hlavně chuť trénovat na kladině, prostných, přeskoku a bradlech.

Oddíl skoků na trampolíně a skákání pro veřejnost

vzdušná akrobacie, která vyžaduje kondici, sílu, ohebnost a hlavně velkou dávku odvahy.

Tréninky gymnastického teamgymu

týmová gymnastika na prostných a na přeskoku. Vyžaduje kolektivní cítění, soudržnost v týmu, cit pro hudbu a dovednost gymnastické akrobacie.

Sportovní gymnastika pro chlapce

je základem všech sportů. Rozvíjí sílu, ohebnost, koordinaci a pohotovost. Chlapci cvičí na kruzích, hrazdě, bradlech, akrobacii a na přeskoku.

Lekce kruhového  tréninku

zdravý životní styl vyžaduje pohyb. Vahou vlastního těla a za dopomoci nářadí a posilovacích pomůcek procvičíme a posílíme každý sval vašeho těla.

Volné hodiny pro veřejnost

Máte zájem si samostatně vyzkoušet cvičení na nářadí, oprášit si vaše dovednosti, zaskákat si na trampolíně, nebo překonat nějaké překážky v hale? Využijte volného vstupu a trénujte kde je vám libo.

Máte zájem o vstup do některého z oddílů?